Produkty:

Aktuality

28.08.2020

Virtuální CPE SmartNode (vSN)

společnosti Patton Electronics získal prestižní ocenění produkt roku 2020
25.05.2020

Pozvánka na webinář

Ve čtvrtek 4.6.2020 ve 13:00                  SN4740 High-Density FXS Gateway
01.04.2020

Pozvánka na webinář

Ve středu 29.4.2020 ve 14:00                  Virtual SmartNode

zobrazit všechny  

Promoakce

Platnost do: 19.12.2020

Produkty PATTON - sleva 12%

ethernetových extenderů, přepínačů a produktů řady Fiberplex

Loop O9310

Loop O9310

Fiber optical Mux pro 4xE1 umožňuje přenesení 4xE1 přes Single Mode (Multi Mode) optiku (SC/FC) na vzdálenost 30km, 50km nebo 100km, což umožňuje výrazné prodloužení dosahu bez opakovače a k vynikajícímu výkonu ve srovnání s měděnými nosiči. K dispozici je ve dvou verzích: s SNMP managementem nebo bez managementu.

Základní technické parametry:

  • podpora více optických přenosových vzdáleností
  • podpora single/multi mode optiky
  • BNC nebo RJ45 konektory pro 4E1
  • 10/100 BaseT Ethernet: Bridge mode, max. přenos 22Mbs (uživatelsky volitelné)
  • další volitelná rozhraní: V.35, X.21, RS449/V.36, RS232/V.28, EIA530 nebo EIA530A
  • SNMP a LoopView management
  • vzdálené jednotky mohou být řízeny přes EOC
  • model lze případně konfigurovat pomocí DIP přepínačů
  • podpora alarm relay a alarm cut off
  • LED indikátory

Uživatelsky volitelná rozšíření: Ethernet port, 4xRS-232, V.35, redundance optiky, použití pouze jednoho optického vlákna

Typická aplikace:

Klikněte pro více informací

Zjistit cenu

Soubor ke stažení (402kB)

Odeslat dotaz

Zaslat objednávku